HGR Prodejní tým

Kliknutím na e-mailovou adresu obrátit se na svého obchodního zástupce HGR.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Obchodní zástupce

Telefon:
216 906--4002
(866) 447-7117 ext. 239

E-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Frank Villa
Frank Villa
Bilingvální prodej Rep

Telefon:
216 905--0060
(866) 447-7117 ext. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Obchodní zástupce

Telefon:
216 630--5692
(866) 447-7117 ext. 228

E-mail:
Apringle@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Nicole Foster
Nicole Foster
Obchodní zástupce

Telefon:
216 386--6634
(866) 447-7117 ext. 212

E-mail:
Nfoster@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

DB
DB
Obchodní zástupce

Telefon:
216 906--0169
(866) 447-7117 ext. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Obchodní zástupce

Telefon:
216 970--4940
(866) 447-7117 ext. 210

E-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Obchodní zástupce

Telefon:
216 906--9356
(866) 447-7117 ext. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Obchodní zástupce

Telefon:
216 906--3273
(866) 447-7117 ext. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*

Steve Fischer
Steve Fischer
Obchodní zástupce

Telefon:
216 906--2755
(866) 447-7117 ext. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Kontakt (Jméno Sales Rep)



Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Vaše zpráva*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Nemáte obchodní zástupce?

Obraťte se na Sales Manager Jon Frischkorn.

Kontakt (Jméno Sales Rep)







Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Číslo položky
Vaše zpráva*

Kontakt (Jméno Sales Rep)







Tvé jméno*
Vaše emailová adresa*
Potvrďte svou emailovou adresu*
Vaše telefonní číslo
Jméno společnosti
Číslo položky
Vaše zpráva*